Panele grzewcze na podczerwień Wrocław i Dolny Śląsk

Zajmujemy się sprzedażą i montażem folii, mat, termoregulatorów, paneli oraz innych urządzeń technologii grzewczych opartych na ogrzewaniu podczerwienią we Wrocławiu, Legnicy oraz całym terenie województwa dolnośląskiego. Mamy przedstawicielstwa w kilku miastach Dolnego Śląska: we Wrocławiu, Kłodzku, Legnicy oraz Lubinie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego z przedstawicielami firmy. Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji na temat naszych produktów oraz przedstawimy bezpłatną, niezobowiązującą wycenę dostosowaną do potrzeb klienta. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia i fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszych urządzeń. Zapewniamy również szybki czas realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny paneli grzewczych we Wrocławiu.

Wszystkie nasze maty, grzejniki czy panele na podczerwień we Wrocławiu cechują się nowoczesną formą, wysoką funkcjonalnością oraz użytecznością. Są energooszczędne, co pozwala na ich stosowanie bez obaw o wysokie rachunki. Spełniają surowe normy i dyrektywy Unii Europejskiej, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania. Bogata i wciąż rozbudowywana oferta sprawia, że każdy klient znajdzie w naszym asortymencie produkty idealnie dopasowane do rozmaitych potrzeb.

Kompleksowe ogrzewanie podłogowe – Legnica i okolice

Świadczymy kompleksowe usługi związane z ogrzewaniem na podczerwień we Wrocławiu oraz na całym obszarze Dolnego Śląska. Na podstawie planu mieszkania lub domu Klienta wykonujemy bezpłatnie projekt systemu ogrzewania w Legnicy, Wrocławiu i innych miejscowościach. Opracowując projekt, bierzemy pod uwagę wytyczne oraz wymagania Klientów. Doradzamy również w wyborze optymalnych rozwiązań oraz urządzeń. Następnie nasz zespół doświadczonych, kompetentnych specjalistów realizuje montaż instalacji grzewczej, fotowoltaicznej lub grzejników konwektorowych we Wrocławiu.

Na wszystkie zakupione u nas urządzenia i akcesoria udzielamy gwarancji door-to-door, co oznacza, że reklamacje są uwzględniane bez konieczności wychodzenia z domu przez klienta. W przypadku ewentualnej usterki odbieramy, a następnie dostarczamy nowy bądź naprawiony artykuł wprost do klienta.

Termostaty, panele, maty grzewcze Wrocław – dlaczego warto wybrać Termofol?

Zakup i usługa montażu mat, ogrzewania podłogowego lub termostatów we Wrocławiu w naszej firmie to polecane rozwiązanie dla wszystkich osób poszukujących niezawodnych, wydajnych i ekonomicznych instalacji grzewczych. Gwarantujemy solidność i wytrzymałość urządzeń oraz akcesoriów, dzięki czemu mogą one bezproblemowo służyć użytkownikom przez lata. Wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania naszych produktów potwierdzają stosowne badania oraz certyfikaty, m.in. CE, BBJ SEP, EMC, MERITZ oraz inne. Wszystkie artykuły są objęte wieloletnią gwarancją.

Zamówienia realizujemy błyskawicznie – w czasie 24 godzin od złożenia. Oferujemy dostawę i montaż paneli, termostatów i mat grzejnych we Wrocławiu, Legnicy oraz na terenie województwa dolnośląskiego. Obsługujemy również klientów z dalszych obszarów kraju oraz innych państw Unii Europejskiej.