Elektryczne ogrzewanie podłogowe – Opole i okolice

Ogrzewanie na podczerwień stanowi skuteczny i ekologiczny sposób na podniesienie temperatury w domu. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej mieszkańców województwa opolskiego docenia wyjątkowe zalety, jakie dają nasze panele i maty grzewcze. Opole i jego mieszkańcy już dawno przekonali się, jak wiele korzyści przynosi ogrzewanie budynku promieniowaniem podczerwonym. W wyniku tradycyjnego ogrzewania domu węglem powstają szkodliwe spaliny, które zanieczyszczają środowisko. Wybierając w Opolu ogrzewanie elektryczne na podczerwień, możesz tego uniknąć. Nowoczesne systemy są zasilane energią z sieci, co sprawia, że w bezpośrednim otoczeniu budynku nie odbywa się proces spalania. Efektem jest zminimalizowanie zanieczyszczeń powietrza oraz wysoce ekologiczny charakter urządzeń. Elektryczne ogrzewanie w Opolu i okolicach warto również wybrać ze względów ekonomicznych. Dzięki specyficznej metodzie grzania w pomieszczeniach szybko robi się ciepło i przytulnie.

Opole – ogrzewanie elektryczne od producenta

Firma Termofol zajmuje się produkcją nowoczesnych i funkcjonalnych urządzeń oraz systemów grzewczych. Od lat z sukcesem dostarczamy naszym klientom wysokiej klasy ogrzewanie w Opolu i okolicznych miejscowościach. W asortymencie mamy folie i maty grzewcze, panele na podczerwień, termoregulatory i instalacje fotowoltaiczne, a także akcesoria niezbędne do wydajnego i prawidłowego działania systemów. Wszystkie oferowane przez nas produkty cechują się niezawodnością działania, wysoką funkcjonalnością oraz nowoczesną formą. Są energooszczędne i zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej. Wybierając ogrzewanie na podczerwień Termofol, masz pewność, że otrzymujesz praktyczne i skuteczne urządzenia grzewcze. Wszystkie nasze produkty są objęte wieloletnią gwarancją.

Dostarczamy klientom kompleksowego ogrzewania. Opole i inne miejscowości województwa opolskiego mogą liczyć na naszą profesjonalną ofertę i zawodową obsługę. Po wysłaniu przez klienta planu mieszkania lub domu, jesteśmy w stanie przygotować projekt ogrzewania dopasowany indywidualnie do specyfikacji pomieszczeń. Służymy doradztwem w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań. Poza dostarczeniem wysokiej klasy urządzeń, nasi specjaliści wykonują także montaż systemów u klienta. Dzięki temu właściciel zyskuje pewność uzyskania trwałego, efektywnego i wydajnego ogrzewania w obiekcie.

Dysponujemy własnym transportem, dlatego realizujemy zamówienia w ciągu 24 godzin od ich złożenia. Oferujemy dostawę i montaż urządzeń na terenie całej Unii Europejskiej. Gwarantujemy konkurencyjne ceny produktów. Dostępne rozwiązania grzewcze sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach prywatnych, ale również biurach, obiektach usługowo-handlowych, punktach komercyjnych, przedszkolach czy szkołach.

Zalety stosowania mat grzewczych w Opolu

Maty i panele grzewcze na podczerwień oferowane przez Termofol to praktyczne urządzenia zapewniające skuteczne i wydajne ogrzewanie nawet dużych pomieszczeń. Można je bez obaw montować pod płytkami ceramicznymi albo panelami podłogowymi, a nawet pod płytami kartonowo-gipsowymi na ścianach i sufitach. Sprzęty zostały wyprodukowane z dobrej jakości materiałów, co wpływa na ich wytrzymałość i długotrwałą funkcjonalność. Cechują się sporą izolacyjnością i ognioodpornością, dzięki czemu cały system jest bezpieczny. Zaletą stosowania folii, paneli i mat Termofol jest również tania eksploatacja. Nowoczesne urządzenia zużywają nawet o połowę mniej prądu niż tradycyjne maty grzewcze. Nie wymagają pieca C.O., kotłowni i rozbudowanej sieci grzewczej, co także przekłada się na niższe koszty oraz oszczędność miejsca w domu.