Realizujemy projekty pozwalające na uzyskanie komfortu termicznego w pomieszczeniach. Zapraszamy do współpracy klientów z Wielkopolski. Pracujemy zarówno w domach jednorodzinnych dla klientów prywatnych, jak i podejmujemy się wyzwań dotyczących instalacji w większych obiektach firmowych.

Maty grzewcze Poznań – ciepłe podłoże

Osobom, którym marzy się ciepła podłoga np. w salonie czy łazience, proponujemy świetne rozwiązanie, w postaci przyjemnie ciepłej podłogi. Układamy maty grzewcze w Poznaniu oraz okolicach. Do tej pory zrealizowaliśmy wiele inwestycji tego typu – instalowaliśmy maty grzejne dla poznańskich klientów prywatnych i biznesowych.

Ogrzewanie podczerwienią Poznań – maksymalna efektywność

Klientom, którzy cenią maksymalną efektywność i zależy im na stosowaniu rozwiązań energooszczędnych, proponujemy montaż specjalnych folii. Technologia ta zachwyca swoją skutecznością. Dzięki promieniowaniu IR ciepło wytwarza się w miejscu, w którym ułożona jest folia. Wytworzone ciepło nie jest tracone, bo nie musi być ono transportowane dalej. To idealne rozwiązanie zarówno dla domów prywatnych, jak i obiektów komercyjnych, których zarządcy szukają sposobów na optymalizację kosztów utrzymania. Instalujemy ogrzewania podczerwone w poznańskich budynkach, by zapewnić w nich optymalne warunki termiczne.

Dla zainteresowanych ogrzewaniem podczerwienią w Poznaniu, zapraszamy do kontaktu i ustaleniu szczegółów, a następnie przeprowadzimy instalację tego systemu. Do współpracy zapraszamy też mieszkańców innych części województwa.

Panele grzewcze Poznań – standardowe i sprawdzone

Kontrahenci ceniący tradycyjne rozwiązania również znajdą u nas pomoc. Układamy panele grzewcze w Poznaniu i okolicach. Są to dość charakterystyczne płyty, które mogą mieć dowolny wygląd, kolorystykę i styl. Dzięki temu bez trudu można je dopasować do wystroju niemal każdego budynku. Podobnie jak folie, wykorzystują one technologię ogrzewania podczerwienią i też są niezwykle wydajne, a także zachwycają minimalnym poziomem straty ciepła.

Najczęściej na tego typu układy decydują się zarządcy obiektów medycznych. W tej branży produkty te są niezwykle popularne. W ostatnich latach jednak coraz częściej interesują się nimi osoby prywatne szukające skutecznego i jednocześnie niezwykle estetycznego układu generującego ciepło w domu. Dla zainteresowanych panelami grzewczymi w Poznaniu i okolicach proponujemy tego rodzaju rozwiązanie w atrakcyjnej cenie.

Ogrzewanie podłogowe Poznań

Realizujemy również zamówienia montażu najpowszechniejszego ogrzewania podłogowego w Poznaniu, które świetnie sprawdza się w jednorodzinnych obiektach mieszkalnych. System jest bardzo wydajny i wyróżnia się trzymaniem ciepła długo po zaprzestaniu grzania.

Zapewniamy szybki montaż oraz dopasowanie najbardziej ekonomicznego układu. Jeśli więc chcą Państwo zainwestować w ogrzewanie podłogowe Poznań i okolice to miejsca, w które wysyłamy swoich specjalistów.

Termostaty Poznań – wygoda grzewcza

Wielkopolskim klientom oferujemy także komfortowe rozwiązanie, jakim jest termostat. Możemy go założyć w niemal każdym poznańskim budynku. Jest on przeznaczony do wygodnego sterowania pracą systemu grzewczego i m.in. ma funkcję programowania, która pozwala utrzymywać stałą temperaturą w pomieszczeniach. Każdy, kto jest zainteresowany montażem termostatów, w Poznaniu może je zamówić w naszej firmie