DF23_SoMe10_4

TERMOFOL Diamentem Forbes 2023

Miło nam poinformować, że TERMOFOL znalazł się w prestiżowym gronie laureatów rankingu „Diamenty Miesięcznika Forbes” 2023.

Diamenty Forbesa to najważniejsze na polskim rynku zestawienie firm, których wartość rośnie najszybciej w ostatnich trzech latach. Lista Diamentów Forbesa opracowana jest przez firmę Dun & Bradstreet Sp. z o.o. na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, która łączy metodę majątkową i dochodową.

Wywiadownia Dun & Bradstreet Sp. z o.o. zbiera dane, a na ich podstawie tworzy bazy przedsiębiorstw, którym przyznała pozytywny rating wiarygodności. Firmy muszą być rentowne (na podstawie wskaźników EBIT i ROA) i mieć wysoką płynność bieżącą oraz nie zalegać z płatnościami. Firmy spełniające te warunki muszą również wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. Pod uwagę będą brane przedsiębiorstwa, które w ostatnim roku osiągnęły przychody ze sprzedaży na poziomie co najmniej 5 mln złotych.

Obecność w rankingu to dowód przynależności do grona najlepszych i najszybciej rozwijających się firm w Polsce, a jednocześnie potwierdzenie, że obrana przez nas strategia wzrostu i troska o każdego klienta to dobry kierunek. To dla nas duże wyróżnienie, a jednocześnie motywacja i inspiracja do jeszcze większego wysiłku przy pokonywaniu kolejnych granic i trudności.

Dziękujemy!

Comments are closed.