Idealna-temperatura-w-każdym-z-pomieszczeń

Idealna temperatura w każdym z pomieszczeń

Termoregulatory oferowane przez firmę TERMOFOL służą utrzymaniu optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu wyposażonym w ogrzewanie płaszczyznowe w domu czy mieszkaniu klienta. Praca tych urządzeń ma charakter niezależny, co oznacza, że użytkownik może sam zdecydować, jaka będzie najwłaściwsza temperatura w salonie, jak w sypialni, a jaka na przykład w kuchni. System cechuje się eleganckim wykonaniem i nowoczesnym designem, a także pełną funkcjonalnością objętą gwarancją producenta. Domownicy mogą regulować zmiany temperatur w pomieszczeniach zgodnie ze swoimi preferencjami, co poprawia ich komfort życia. Tryby ogrzewania można dostosować do różnych rytmów dobowych albo tygodniowych, nie martwiąc się o wzrosty czy spadki temperatury w czasie snu czy podczas weekendowego wyjazdu na działkę. Folia grzewcza TERMOFOL zapewni optymalizację kosztów ogrzewania skuteczniej niż system centralnego ogrzewania.

Gwarancja i jakość serwisu

Specjaliści z firmy TERMOFOL zainstalują system grzewczy w Twoim domu, wyposażając go od razu w czujnik podłogowy, który poinformuje o ewentualnych awariach czy innych problemach i da podstawę do bezproblemowego serwisu systemu grzewczego. Odczyt danych przez nasz komputer sprawi, że będziesz mógł szybko liczyć na niezbędną pomoc w każdej sprawie.

Prosty i ekologiczny montaż

Montaż systemu grzewczego jest prosty i przyjazny dla środowiska, nie emituje szkodliwych substancji i może być z łatwością zdemontowany bez konieczności naruszania połączeń elektrycznych. W przypadku chęci tapetowania pomieszczeń z łatwością będziesz mógł czasowo wyłączyć funkcjonalność systemu, by następnie ją przywrócić. Do każdego termostatu firma TERMOFOL dołącza osłonę w celu ochrony puszki podtynkowej.

Zdalna kontrola systemu

Dzięki najnowszym rozwiązaniom firma TERMOFOL gwarantuje łatwą szansę zdalnej kontroli pracy systemu grzewczego. Zakup termoregulatorów z serii WiFi daje użytkownikowi możliwość zmiany temperatury z dowolnego miejsca, w którym się on znajdzie w danym momencie. Proponowana nowinka technologiczna bazuje na komunikacji sterownika z aplikacją zainstalowaną w telefonie użytkownika systemu grzewczego. Interfejs aplikacji jest przyjazny i pozwala z łatwością zmienić główne parametry pracy obsługiwanego systemu grzewczego. Przykładowe funkcje zawarte w aplikacji to ustawianie harmonogramu, udostępnianie systemu innym użytkownikom, czy sprawdzenie ustawień serwisowych. Instalując aplikację na swoim smartfonie będziesz miał możliwość na bieżąco sprawdzić różne funkcje pracy zakupionego systemu grzewczego.

Głosowa zmiana parametrów pracy systemu

Idąc za potrzebami swoich klientów firma TERMOFOL zaoferowała im możliwość głosowych zmian parametrów pracy systemu grzewczego. Sterowniki zawarte w termostatach z serii WiFi pozwalają połączyć się z urządzeniami Amazon Echo, Alexa, czy Asystentem Google, dzięki czemu użytkownik może kontrolować pracę systemu grzewczego przy pomocy komend głosowych. W oczywisty sposób wzmacnia to komfort obsługi takiego systemu.

Comments are closed.