puszcza

Termofol głównym sponsorem Puszczy Niepołomice

Miło nam ogłosić, że dzisiaj podpisaliśmy umowę sponsorską z klubem Puszcza Niepołomice. Dla firmy Termofol jest to niezwykle ważne wydarzenie nie tylko ze względów wizerunkowych. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy wspierać rozwój piłki nożnej w Małopolsce. Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy klub Puszcza Niepołomice stanie się kuźnią młodych talentów piłkarskich oraz symbolem tego pięknego miasta.

Od początku swojego istnienia, firma Termofol przeszła ogromną metamorfozę. Rozwinęliśmy skrzydła, czego przykładem jest współpraca z drużyną Puszczy Niepołomice. Mamy nadzieję, że podpisana dzisiaj umowa, to początek wieloletniej i owocnej współpracy między nami.

Puszcza Niepołomice – klub z tradycjami

Puszcza Niepołomice miała swoje początki jako Klub Sportowy “Niepołomianka”, powołany do życia w 1923 roku dzięki inicjatywie burmistrza miasta Andrzeja Wimera oraz Stanisława Ziemby, Władysława Iwańskiego, Stanisława Brudnika i Adolfa Engla. Przez sto lat swojego istnienia klub związał się z miastem, którego stał się symbolem. W tym czasie mozolnie, ale z żelazną konsekwencją „Żubry” pięły się w górę piłkarskich rozgrywek. Zwieńczeniem pięknej historii klubu jest tegoroczny awans do piłkarskiej ekstraklasy.

Niewielki, kameralny stadion usytuowany jest w historycznym centrum Niepołomic. Dzięki temu klub i drużyna jest blisko najważniejszego – kibiców. To oni wspierają swoją drużynę przez te wszystkie lata. Wierzymy, że dzięki współpracy z Termofolem, mieszkańcy i kibice będą mogli podziwiać swoich idoli na najlepszych piłkarskich spektaklach.

Łączy nas nie tylko piłka

Zarówno Termofol jak i Puszczę Niepołomice łączy coś więcej niż wyłącznie miłość do piłki nożnej. Tą rzeczą jest konsekwentna praca, która prowadzi do osiągnięcia najwyższych celów. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy patrzeć w przyszłość, do której podążymy ścieżką rozwoju, na którą właśnie wspólnie wkroczyliśmy.

Mamy nadzieję, że jako sponsor główny klubu będziemy oglądać same wygrane mecze w ekstraklasie. Ponadto liczymy, że „Żubry” staną się kuźnią młodych talentów, którzy w przyszłości będą walczyć razem z drużyną o najwyższe piłkarskie trofea nie tylko w Polsce.

Comments are closed.